Napisane przez: kasp3rski | Czerwiec 10, 2008

Mój Creative Zen Micro

Dzisiaj postanowiłem przybliżyć Wam mój odtwarzacz mp3 – Creative Zen Micro. Nie jest to nowy model, ale służy mi już wiernie 2 lata i jak dotąd nie miałem z nim większych problemów. Jego szczegółowy test znajdziecie tutaj.

To już mój 2 odtwarzacz (1 był Creative MuVo TX FM). Znalazł się on u mnie w dosyć nietypowy sposób. Otóż po roku użytkowania 1 odtwarzacza, coś się z nim nagle zaczęło dziać – w ogóle nie dawał się włączyć. Jako że miałem dwu letnią gwarancję, po kilku dniach zaniosłem go do miejsca zakupu i przedstawiłem swój problem. Zostałem grzecznie poinformowany, że produkt zostanie odesłany do naprawy, do producenta i nie potrwa to dłużej, niż 3 tygodnie.
Po 3 tygodniach stawiłem się w sklepie i po rozmowie z jednym z pracowników dowiedziałem się, że najbliższy punkt, w którym może zostać naprawiony mój odtwarzacz znajduje się w Austrii. Oznaczało to, że muszę czekać następne 2 tygodnie.
Dwa tygodnie później znowu złożyłem wizytę panu, który zajmował się gwarancjami. Tym razem usłyszałem, że ponieważ producent nie zwrócił towaru w ciągu miesiąca, mam prawo do wyboru innego towaru w tej samej cenie. Zrobiłem więc sobie małą wycieczkę po sklepie, w czasie której zauważyłem cud (jak na tamte czasy) – Zen Micro. Ponieważ cena była odpowiednia (to był ostatni model i w dodatku z wystawy, dlatego kosztował 50% mniej), a oględziny nie wykazały żadnych wad u produktu, poszedłem do kasy dopłaciłem złotówkę i popędziłem do domu.

Niestety w tym roku, jakoś we wrześniu kończy mi się na ten produkt gwarancja i chyba będę się musiał zastanowić nad jakimś nowym modelem. Wybór prawdopodobnie padnie na 8 GB wersję Pentagram Eon Cineo
Jest to nowy odtwarzacz, który oferuje dobrą jakość muzyki za niską cenę.

Pozdrawiam

Reklamy

Responses

  1. […] Zawiadamiam, iż po ponad 2 latach ciężkiej służby mój odtwarzacz mp3 – Creative Zen Micro odszedł na emeryturę. […]


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Google photo

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: