Napisane przez: kasp3rski | Wrzesień 8, 2009

O szkole słów kilka…

Minął już pierwszy tydzień roku szkolnego. Przez ten, wydawało by się krótki okres czasu, zmieniło się w moim życiu naprawdę dużo. Od 1 września jestem bowiem uczniem VIII LO w Krakowie. Już 3 września wyjechaliśmy z dwoma innymi klasami na wycieczkę integracyjną do Rabki-Ponice. Wyjazd 3 dniowy (tak naprawdę 48h), upłynął nam w całości na zapoznawaniu się ze sobą. Do Krakowa wróciliśmy już jako zgrana klasa. W szkole spędziłem dopiero 3 dni, ale zdążyłem już poznać większość uczących mnie nauczycieli. Nie mam zarzutów do żadnego z nich. Prowadzą lekcje w miarę ciekawie.

To tyle o szkole. Teraz coś poza nią – czas wolny. Jako, że cały tydzień mam na drugą zmianę, lekcje przeważnie zaczynam o 11.50, a kończę między 16.30 a 19.00. Mam więc trochę wolnego na początku dnia i trochę po powrocie. Nie jest to zbyt dobre zestawienie, ale da się przeżyć. Rano można się pouczyć, a wieczorem odpocząć. Dojazd zajmuje mi około 35 minut.

Ogólnie szkołę oceniam na razie na +. Wiem, że nie zaczęła się jeszcze prawdziwa nauka. Na razie mamy dwu tygodniowy okres ochronny, zobaczymy jak będzie później :D.

Pozdrawiam

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Google photo

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: